Dzięki działaniom strażników miejskich warszawska kranówka gasi pragnienie nie tylko mieszkańcom stolicy.

Straż miejska rozdaje bezpłatną warszawską kranówkę (fot. SM)Straż miejska rozdaje bezpłatną warszawską kranówkę (fot. SM)

Od lipca straż miejska we współpracy z MPWiK częstuje bezpłatną warszawską kranówką. W te trudne do zniesienia upały, akcja cieszy się dużym powodzeniem oraz zainteresowaniem Warszawiaków. Woda spełnia rygorystyczne kryteria, ma datę ważności, przede wszystkim jest przyjemnie chłodna. Funkcjonariusze przewożą ją w specjalnych lodówkach, dzięki temu dociera na miejsce świeża. Turyści oraz mieszkańcy miasta, którzy otrzymują bezpłatną wodę, z zadowoleniem przyjmują takie działania strażników miejskich.

Pani Katarzyna, mieszkanka Pragi : Świetny pomysł. Upał doskwiera, a woda jest pyszna i chłodna.
Pan Krzysztof ze Śródmieścia: Super pomysł. Dziękuję strażnikom!

W lipcu, kiedy strażnicy rozpoczęli akcję, już pierwszego dnia cały zapas wody został rozdany w kilka godzin. Na szczęście MPWiK zapewnia, że wody nie zabraknie.
Przypominamy, że warszawska kranówka jest wodą średniozmineralizowaną. Zwłaszcza w  takie upały nie tylko warto, ale powinno się jej pić dużo.
Akcja trwa – strażnicy będą rozdawać wodę w różnych miejscach stolicy. Takimi miejscami są, między innymi, Plac Powstańców Warszawy oraz Plac Zamkowy. Chłodną kranówką raczą się także mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy na ulicy Grochowskiej przy Zakole w rejonie Centrum Handlowego.
(SM)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!