29 września premierę ma gra sportowa – EA SPORTS FIFA 18.

Gra FIFA 18 (fot. org.)Gra FIFA 18 (fot. org.)

Piąty raz z rzędu w grze znalazły się rozgrywki Ekstraklasy – jest to efekt nowej umowy obowiązującej od sezonu 2017/18.
Kamil Glik, grający na co dzień w AS Monaco FC został polskim ambasadorem gry EA SPORTS FIFA 18.

Wciąż będzie to jedyny symulator piłki nożnej na rynku gier, posiadający licencję na obecność najlepszej polskiej ligi oraz grających w niej klubów. Tak jak przez ostatnie cztery lata, będzie więc można rozgrywać sezony swoim ulubionym polskim klubem z rzeczywistym składem. Licencja obejmuje także obecność piłkarzy Ekstraklasy w grze, a nie od dziś wiadomo, że polscy ligowcy chętnie grają w każdą kolejną edycję gry FIFA.
Gra FIFA 18 (fot. org.)Gra FIFA 18 (fot. org.)
Gra FIFA 18 wykorzystująca silnik Frostbite™ zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Nowa technologia Real Players Motion to system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników.

Wyrusz też w podróż po całym świecie z gwiazdorską obsadą w trybie Droga do sławy: Powrót Huntera. W trybie FIFA Ultimate Team™ pojawią się IKONY FUT z Ronaldo Nazário, Diego Maradoną i innymi legendami piłki – po raz pierwszy w FIFA 18. Gra jest lokalizowana w języku polskim i zawiera komentarz meczowy w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

W najnowszej wersji gry EA SPORTS FIFA, zmianie uległy niektóre elementy związane z Ekstraklasą. Oprócz dołączenia dwóch beniaminków, zaktualizowano wszystkie składy oraz stroje meczowe.
Przed każdym meczem w grze pojawia się rzeczywista tabela Ekstraklasy, aktualizowana online.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!