V edycja akcji „Teddy Bear Toss” zaplanowana jest na ten weekend.

Pluszki na lodowisku Cracovii (fot. pras.)Pluszki na lodowisku Cracovii (fot. pras.)

Na lodowiskach, podczas spotkań pomiędzy GKS Tychy - Automatyka Gdańsk (1 grudnia) i Cracovia - Tychy, tysiące maskotek zostanie rzuconych na taflę lodu, które trafią później do dzieci.
Tyskie pluszaki pojadą do podopiecznych Fundacji Cicha Nadzieja działającej przy Szpitalu Miejskim w Tychach.

Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia o godz. 18:00, na lodowisku Comarch Cracovii podczas meczu z GKS-em Tychy odbędzie się V edycja akcji „Teddy Bear Toss”.
Zasady akcji pozostają niezmienne: po pierwszej bramce strzelonej przez zespół Mistrza Polski, kibice rzucają na lodową taflę pluszaki, które później trafią do dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i innych placówek w mieście.
Kibice, którzy przyjdą na mecz z nową maskotką zapakowaną w woreczek foliowy za bilet na niedzielny mecz zapłacą jedynie symboliczną złotówkę. Dodatkową atrakcją podczas tegorocznej edycji akcji „Teddy Bear Toss” będą okolicznościowe stroje, w jakich zagrają hokeiści Comarch Cracovii. Projekt ten powstał dzięki współpracy klubu ze Stowarzyszeniem Kibiców „Cracovia to my”. Po raz pierwszy w historii rozgrywek hokejowych w Polsce jedna z drużyn wystąpi w specjalnie dedykowanych koszulkach. Bluzy, w których zawodnicy wystąpią w meczu przeciwko GKS-owi Tychy zostaną wystawione na licytację, a w przerwie niedzielnego spotkania odbędzie się również licytacja na żywo jednej z koszulek. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność hokejowej akademii Cracovii.
(własne,org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!